Po delší době zpátky...

24. 10. 2009 | † 17. 05. 2013 | kód autora: 4l7

Uběhla celkem dlouhá doba od posledního článku. Panička totiž měla plnou hlavu školy a hlavně státnic a pak taky byla krapátko lenivá .

Takže Charlie oslavil 20. 8. svoje první narozeniny. Dostal piškotovej dortík a dokonce pobíhal s narozeninovou čepičkou .

Začali jsme taky chodit na cvičák a Chája se jeví jako strašně šikovnej. Jen kdyby mu to tak šlo i mimo cvičák, že.... Ještě by to chtělo zdokonalit hlavně přivolání, chůzi u nohy (nebo aspoň jakkoli pomalu) a eliminovat útoky na ostatní psiska. No a kdyby přestal lovit kočky a ostatní pohybující se malé zvířectvo, bylo by to úplně nejlepší. Sice je to loveckej pes, ale přece jenom žije ve městě a já po něm žádný lovecký výkony požadovat nejspíš nebudu. Stejnak mu jde nejlíp spaní v posteli a aportování něčeho plyšovýho. Takže doufám, že už se nebude opakovat lov kachen v Bystřičce a moje asi půlhodinová marná snaha to šílený psisko chytit a skoky pod auta, když zahlídne přes cestu nějaký ptactvo nebo kočičku . Ale jinak Chája sílí a už vypadá jako velkej pes. Dokonce už zvedá nožičku a začínají se mu líbit hárající fenky .


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zvirata

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.